Google узяв ветерана американського автобізнесу Джона Крафчика на посаду генерального директора свого проекту автономних автомобілів.

Це може свідчити про те, що Google побачив у своїх безпілотників комерційний потенціал.

Крафчик, який зараз очолює сервіс для покупців автомобілів TrueCar, приєднається до команди проекту наприкінці вересня. Кріс Урмсон, що керує проектом зараз, очолить розробку «гугломобіля».

Крафчик працював на Ford і Hyundai. У Ford керував розробкою популярних позашляховиків Expedition і Navigator. Очолюючи американський підрозділ Hyundai, Крафчик забезпечив рекордні продажі і зумів зберегти позиції компанії після кризи 2008 року.

Google працює над безпілотним автомобілем із середини 2000-х. У 2009 був представлений перший зразок машини.

Прототипи гугломобіля пройшли тестування на дорогах Каліфорнії та Техасу. Але до останнього часу майже нічого не свідчило про те, що Google сприймає проект як бізнес. У січні 2014 року компанія призначила керувати проектом Клер Джонсон, яка працювала в комерційних підрозділах Google. Через 9 місяців вона пішла. В одному з виступів торік Джонсон сказала, що гугломобілі більше схожі на сервіс під замовлення, ніж на продукт для споживачів. Тепер все може змінитися.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/google_gotue_tsya_prodavati_svoii_bezpilotni_avto_2095188

Previous post

Європарламент оприлюднив список номінантів на премію Сахарова. Савченко, Нємцов і Сноуден.

Next post

Суд зобов'язав відкрити таємницю слідства про трагедію 2 травня в Одесі

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *