Повноважний представник самопроголошеної Луганської Народної Республіки Владислав Дейнего поінформував, що підсумковий документ на зустрічі тристоронньої контактної групи по Україні підписаний не був, його обговорення триває.

Про це повідомляє «РІА Новини».

За інформацією джерела, зустріч проходила в садибному комплексі «Dipservice Hall» в центрі Мінська, недалеко від площі Перемоги на обгородженій території, що охороняється. Розмова тривала більше трьох годин.

Зазначимо, що у переговорах брали участь екс-президент України Леонід Кучма, спецпредставник Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Хайді Тальявіні, російський в Україні Михайло Зурабов, а також повноважені представники – Денис Пушилін (ДНР) та Владислав Дейнего (ЛНР).

Також додамо, що  на зустрічі був лідер громадської організації «Український вибір» Віктор Медведчук, який брав участь як спецпредставник з гуманітарних питань.

Нагадаємо, що зустріч повинна була відбутися ще 30 січня, але зірвалася через відсутність представників України. Посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба пояснив це тим, що в переговорах відповідно до формату повинні брати участь лідери ДНР і ЛНР Олександр Захарченко та Ігор Плотницкий відповідно.

http://naspravdi.com.ua/news/zustrich-tristoronnoi-kontaktnoi-grupi-po-ukraini-zavershilasja-bezrezultatno

Previous post

Україні лишилось на реформи максимум кілька місяців - ЄБРР

Next post

Словник мандрівника: Що таке стоповер

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *