Національний банк України гарантував підтримку платіжній системі PayPal у випадку її виходу на український ринок, опублікувавши Letter of Comfort.

Це означає, що регулятор зобов’язався всіляко адаптувати законодавство щодо платіжних систем до європейських норм, якщо воно буде заважати виходу на ринок великих міжнародних гравців, таких як PayPal, Google Wallet та інших.

Letter of Comfort – це офіційна, прийнята в усьому світі практика декларування зобов’язань. Такі документи видають уряди різних країн стосовно великих гравців різних індустрій.

«НБУ фактично гарантував, що якщо PayPal і інші подібні системи вирішать зайти на ринок України, вони змінять всі закони, які будуть заважати їх діям. Коли ми кілька тижнів тому вели переговори з PayPal, їм було потрібно саме таке звернення, щоб розпочати співпрацю», – пояснив ситуацію Ілля Кенігштейн, який і почав рух за вихід PayPal в Україні.

Над виходом PayPal в Україні працює група експертів, зокрема фахівці з НБУ, Мінекономіки, Американської торговельної палати в Україні, «Deloitte Україна», «Baker & McKenzie України».

http://www.hromadske.tv/economics/natsbank-garantuvav-dopomogu-paypal-pri-vikhodi-na/

Previous post

33 найкрасивіших покинутих місць на Землі

Next post

Галина Ткачук: Хоч би де я жила – пишу все одно по-київськи

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *