Няня може подарувати Вашому малюкові безліч цікавих спогадів, а Вам – вільний час та душевний спокій. Але, на жаль, буває і навпаки. Пропонуємо топ-5 дієвих порад, які допоможуть обрати няню без зайвого клопоту для мами та стресу для дитини. Так, це справді можливо!

Порада №1. Шляху назад немає.

Якщо Ви вирішили скористатися послугами няні, не відступайте. Неважливо при цьому, що Ви зібралися робити у вільний час – працювати, ходити до спортзали чи вишивати бісером. Найгірше, коли мама не може остаточно прийняти рішення – ніби й шукає няню, але водночас думає, що краще нікуди не ходити, а сидіти з дитиною. Це шлях в нікуди. Так Ви не знайдете няню, а невизначеність приведе до стресу і невдоволення собою.

Порада №2. Не бійтеся нянь.

Будьте готові, що знайомі, почувши, що Ви шукаєте няню, обов’язково поділяться негативним досвідом або озвучать історії про недобросовісних нянь, прочитані в Інтернеті. Через це деякі матусі можуть стати аж занадто обережними, починають ставитись до кожного кандидата підозріло. Залишивши малечу з нянею, вони намагаються телефонувати кожні 15 хвилин та навідуватися додому кожні півгодини. Але ж без довіри знайти няню неможливо. Якщо Ви будете відкритими та привітними, то й дитина прийме людину швидше, а от якщо матуся буде нервувати, виказувати сумніви у професіоналізмі няні при малюкові, йому буде важко відкритися, а няні – будувати стосунки з дитиною. Тому не бійтеся бути щирими!

Порада №3. Але будьте обережними.

Попередній пункт не можна плутати з безвідповідальністю. Не варто лінуватися чи соромитися питати про рекомендації хоча б з одного місця роботи, або контакти сімей, у яких няня працювала, просити надати медичну довідку.

Ще один важливий момент – місце пошуку няні. З точки зору безпеки найкраще показують себе наступні джерела:

  • Знайомі;
  • Спеціалізовані бюро;
  • Сервіси для підпору виконавців побутових послуг.

Ці джерела мають чимало переваг перед звичайними оголошеннями, бо, як мінімум, передбачають участь третіх осіб. Дуже пощастило, якщо Ви можете скористатися послугами няні, яка вже виростила дітей у Ваших знайомих. Хоча це й не значить, що вона на 100% підійде Вашому малюкові, але є вагомою гарантією безпеки. Спеціалізовані бюро з підбору няні зазвичай дорого оцінюють свої послуги. Якщо контора солідна, Ви особисто спілкувались з людьми, які знайшли через неї спеціаліста, якщо бюро принаймні перевіряє стан здоров’я, рівень освіти та досвід, економити на його послугах не варто. Але ж нерідко буває й так, що компанія просто надає контакти, знайдені в оголошеннях, ні за що не беручи відповідальності.

Новинкою в плані пошуку послуг няні є спеціальні сервіси. Вони відомі у багатьох країнах, і дозволяють досить швидко знайти виконавця будь-яких побутових послуг. В Україні такий ресурс називається Метнись Кабанчиком.

Щоб знайти там няню, треба зовсім небагато зусиль:

  • Зареєструватися;
  • Розмістити завдання (заповнюєте просту форму, де вказуєте категорію завдання, рівень оплати, свої вимоги);
  • Зачекати кілька хвилин (ті, хто пропонує послуги няні у Вашому місті, отримають розсилку на пошту і самі відгукнуться);
  • Обрати спеціаліста, керуючись системою рейтингу та відгуків, що запроваджена на сайті.

При цьому важливо, що Адміністрація перевіряє контактні дані та документи виконавців при реєстрації, тому Ваша няня виявиться саме тією людиною, за яку себе видає.

Порада №4. Уникайте родичів.

Якщо бабуся має час та натхнення сидіти з онуком безкоштовно, і при цьому вона не буде Вам щовечора розповідати, яка Ви несерйозна мама та не почне замість Вас вирішувати, як одягати та годувати дитину, Вам пощастило. Пропускайте цей пункт.

Але часто бувають ситуації, коли батьки вирішують не віддавати гроші чужим людям, а платити за послуги няні родичам. Як стверджують спеціалісти, це не найкраща ідея. Чужій людині Вам буде легко ставити вимоги, тоді як вимагати чіткого виконання правил від власної мами чи свекрухи, швидше за все, не дозволить субординація.

Порада №5.Візьміть дитину на співбесіду.

Обираючи няню, необхідно провести з нею співбесіду. Найкраще, якщо на ній буде присутній Ваш малюк. По-перше, навіть якщо він ще не вміє розмовляти, за реакцією Ви швидко зрозумієте, чи подобається йому кандидат. По-друге, Ви зможете оцінити, як няня ставиться до дітей. Зверніть увагу, якщо вона не звертає уваги на репліки дитини, не намагається відразу встановити емоційний контакт, а просто пропонує Вам один за одним свої дипломи та рекомендації, це не Ваш кандидат.

http://www.malecha.org.ua/portal/index.php/article/2011-05-06-12-31-28/819——5–.html

Previous post

Роман Зінченко: Колись настане час валюти, яка базуватиметься на енергетичному еквіваленті

Next post

Аудит зовнішньої політики. Україна та Німеччина: чи переросте дружба проти Росії у серйозніші почуття?

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *