Дипломати ЄС під час обговорення механізму призупинення безвізових режимів з третіми країнами висловили занепокоєння щодо Грузії та Албанії.

Про це у своєму Twitter написав брюссельський кореспондент “Радіо Свобода” Рікард Джозвяк.

“Що стосується сьогоднішнього засідання по механізму призупинення безвізового режиму: держав-членів ЄС хвилюють дві країни – Грузія та Албанія, однак жодна країна (ЄС – Ред.) не припускає, що механізм призупинення має бути застосований проти будь-якої країни, з якою ЄС має візову лібералізацію”, – написав він.

Раніше повідомлялося, що ЄС незадоволений українським законопроектом про антикорупційний суд, але ризиків призупинення безвізового режиму немає.

“ЄС не в захваті від українського законопроекту про антикорупційний суд, але реальної загрози щодо призупинення безвізового режиму немає. Насправді держави-члени ЄС більше стурбовані шукачами притулку з Грузії”, – писав напередодні брюссельський кореспондент Рікард Джозвяк.

Нагадаємо, невиконання Києвом зобов’язання щодо створення системи автоматичної перевірки електронних декларацій становить більшу загрозу для безвізового режиму з ЄС, ніж недоліки у законопроекті про антикорупційний суд.

http://www.eurointegration.com.ua/news/2018/01/23/7076519/

Previous post

«Найбільший провал розвідки США»: хто міг здати мережу ЦРУ в Китаї?

Next post

У Брюсселі відкрили спільну Місію України при НАТО

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *