Глава компанії Ілон Маск повідомив, що майбутні туристи вже зробили «значні» вкладення і пройдуть підготовку до польоту

Згідно з планами, космічний корабель Dragon 2 доставить туристів на орбіту навколо Місяця без приземлення на ньому, здійснить політ довжиною в 500 – 650 тисяч кілометрів, після чого повернеться на Землю.

Космічний корабель буде повністю автоматизований, тому туристи не мусять пройти підготовки для керування ним у космосі.

Компанія SpaceX планує відправити двох космічних туристів в політ навколо Місяця в наступному році на космічному кораблі, який розробляється для астронавтів НАСА.

Про це повідомили представники компанії.

В ході польоту буде використана ракета-носій з великою вантажопідйомністю, яка ще не запускалася.

Перший туристичний політ за орбіту Міжнародної космічної станції, який фінансується з приватних джерел, попередньо намічений на кінець 2018 року, заявив журналістам глава компанії Ілон Маск.

Маск відмовився назвати імена майбутніх туристів і повідомити, в яку суму їм обійдеться космічний політ, однак сказав, що вони «не з Голівуду».

Втім, він зазначив, що туристи знають один одного, вже зробили «значні» грошові вкладення і пройдуть «велику підготовку перед тим, як відправитися в політ».

SpaceX є однією з двох приватних комапній, які мають контракт з НАСА на доставку матеріалів, а пізніше і астронавтів, на Міжнародну космічну станцію. Маск заявив, що SpaceX розпочне польоти на станцію вже в середині наступного року.

http://ukrainian.voanews.com/a/spacex-trip-to-moon/3743274.html

Previous post

З української глибинки – до тижнів високої моди в Нью-Йорку та кращих галерей Лондона: історія успіху художниці Оксани Танасів

Next post

Європейський оборонний союз: навіщо ЄС знову говорить про спільну армію

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *