Завдяки тому, що український біометричний паспорт потрапив у тридцятку найсильніших паспортів світу, українці почуватимуть себе вільнішими і нівелюватимуть комплекс меншовартості.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK розповіла секретар комітету ВР з питань європейської інтеграції Олена Сотник.

«Сподіваюсь, що те, що український паспорт увійшов у тридцятку найсильніших паспортів у світі, дасть нашим громадянам можливість почувати себе вільними та достойними. І коли українці їхатимуть у ЄС презентувати Україну, вестимуть себе, як належить. Бо відміна безвізу в першу чергу це перемога для кожного українця, тому що він може тепер, не дивлячись на психологічний комплекс меншовартості, вільно себе почувати. Звісно, що потрібно відзначити дипломатів, політиків, урядовців, які допомогли своєю роботою втілити у життя цю мрію», – прокоментувала Сотник.

Звичайно, що безвізовий режим з ЄС означає розрив з пострадянським середовищем, який довгий час нав’язували Україні.

«Було б символічно прощатися з Росією, ввівши асиметрично візи з Російською Федерацією. Це було б найкращим рішенням попрощатись. Але як представник комітету з європейської інтеграції, все ж таки, налаштована вирішувати це питання саме по-європейськи. Робила б ставку на те, що це є розривом пострадянського середовища і території в тому числі, та однозначний перехід України у європейський вектор», – додала Сотник.

Вона також зазначила, що безвізовий режим з ЄС – це лише початок. Далі Україні доведеться виконувати надскладне завдання – імплементувати угоду про асоціацію з Євросоюзом.

http://zik.ua/news/2017/06/12/ukrainskyy_biometrychnyy_pasport_vhodyt_do_chysla_naysylnishyh_u_sviti__1112985

Previous post

Росія мусить залишити Крим, компромісу не може бути (світова преса)

Next post

Пуерто-Ріко хоче увійти до складу США

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *