Представники ОПЕК не виключили, що нафта може подешевшати до $30-35 за барель через слабкий сезонний попиту після закінчення зими і зростання сировинних запасів.

 Про це на нараді у Відні представник однієї з нафтовидобувних країн Перської затоки заявив, що низькі ціни впливають на інвестиції в ряд компаній, зайнятих видобутком сланцевої нафти, – повідомляє Новий Регіон з посиланням на Reuters.

У довгостроковому періоді це зробить вплив на обсяг нафтовидобутку. «Ціни стабілізуються приблизно від $40 до $45, але світова економіка не надто міцна, а запаси нафти занадто великі», – зазначив учасник наради. Інше джерело вказало на «обнадійливі чинники» для нафтових цін – зокрема, деяке скорочення видобутку в США і Канаді.

На його думку, рішення ОПЕК про збереження колишнього рівня видобутку в листопаді було правильним, і, хоча виявилося для деяких болючим, в підсумку довело свою ефективність. Разом з тим на нараді не обговорюється політика щодо обсягів нафтовидобутку. Рішення про це приймається на рівні міністрів, які зберуться для цієї мети не раніше 5 червня.

http://zik.ua/ua/news/2015/02/03/v_opek_prypuskayut_shcho_nafta_mozhe_podeshevshaty_do_30_za_barel_561088
Previous post

Картину Скрипки придбали за 10 000 грн

Next post

U.S. shifts stance on military aid to Ukraine

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *