Пенсійна реформа в Україні таки запрацює. Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроект №6614. Якщо президент підпише законопроект, пенсії підвищать уже з 1 жовтня.

Пенсійна реформа в Україні була схвалена парламентом у першому читанні 13-го липня. На початку вересня доповнений законопроект №6614 щодо пенсійної реформи підтримав Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення. 3-го жовтня Верховна Рада остаточно підтримала пенсійну реформу.

За відповідний законопроект проголосували 288 народних депутатів, проти – 8, утримались – 23. Не голосували 27 нардепів.

Зазначимо, нова пенсійна реформа передбачає, що пенсія нараховуватиметься українцям з 60 років при стажі від 25 років. Людям, які пропрацювали 15 – 25 років, заслужений відпочинок світить у 63. Для тих, хто має стаж до 15 років, дозволяється отримувати пенсію після 65 років. А до 2028 року для виходу на пенсію пересічному громадянину потрібно буде напрацювати 35 років стажу. Це зроблено для того, щоб не піднімати пенсійний вік.

Розмір мінімальної пенсії після проведення пенсійної реформи в Україні в 2017 році зросте на 11% – до 1452 гривень.

Пенсійна реформа також передбачає надання гарантій для інвалідів із дитинства, дітей-інвалідів, пенсіонерів, які не мають повного стажу, і осіб, які не мають права на пенсію і отримують зараз 949 гривень. Розмір пенсії для них збільшиться на 45% і становитиме 1 373 гривні. На сьогодні в Україні таких громадян близько мільйона.

За словами голови Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, для 5,6 млн пенсіонерів пенсії в середньому збільшаться на 692 гривні. Це станеться в результаті осучаснення або перерахунку пенсії з урахуванням показника середньої заробітної плати за три останні роки.

http://24tv.ua/pensiyna_reforma_v_ukrayini_2017_priynyali_koli_pidvishhat_pensiyi_v_ukrayini_n871852

Previous post

УКРАЇНІ ПОТРІБЕН ОКРЕМИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД – ПОСОЛ США

Next post

Лауреат Нобелівської премії миру 2007 року: Єдине місце на Землі, де не знають про глобальне потепління, це Білий дім

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *