Як батька любить дочка?

Чоловікові любити дочку просто. У нього немає страху її втратити, тому що для дівчинки тато – безумовний авторитет: від того він може вести себе природно. У спілкуванні з дочкою у батька є можливість бути стовідсотковим чоловіком, оберігаючи і піклуючись, допомагаючи і підтримуючи. При цьому батько періодично віддаляється від дочки без шкоди для їх відносин, цілком доручаючи турботу про дитину матері. Виходить, що модель «батько – дочка» потрібна не тільки дівчинці, щоб вчитися бути жінкою, але і її батькові – щоб відчувати себе потрібним і безумовно коханим.

Крім того, чоловікові  дочку любити простіше, ніж сина. У синові батько неминуче бачить себе – і світлі, і темні сторони. Дочка ж не відображає батьківських якостей, тим самим дозволяючи батькові відчувати себе вільніше.

Любов батька до дочки, яка вона повинна бути?

Навіщо дівчинці тато?

Тато доповнює маму. Мати навчає дівчинку бути жінкою – батько показує, для чого нею бути. Саме відносини з батьком дають дівчинці перший досвід міжполової взаємодії. Саме з батьком дівчинка може відчути себе жінкою, відточуючи своє вміння флірту.

Оскільки батько уособлює справжнього чоловіка, зростаюча дівчинка в кожному зустрічному неминуче шукає батьківські риси. Якщо чоловік нічим не нагадує батька, її відносини з ним не складуться. Більше того, вона, ймовірно, навіть не помітить такого чоловіка, тому що він здасться їй нудним і нецікавим.

Як батькові ростити дочку?

Що зробити батькові, щоб виростити спокійну, щасливу дочку, впевнену у своїй жіночій привабливості? Всього лише – любити. А для цього потрібно, звичайно, бути присутнім в житті дитини і показувати свою любов. Як саме – неважливо, діти істоти чуйні та проникливі. Турбота, захист і увага – все, що потрібно від батька, щоб дочка відчувала татову любов. Така батьківське поведінка дасть їй зрозуміти, що на чоловіків можна покластися, що вони гідні поваги.

Спілкування батька з дочкою

Коли дівчинка двох-чотирьох років починає розуміти, що між люблячими один одного чоловіком і жінкою існують особливі відносини, вона може запропонувати татові на ній одружуватися. Батькові важливо правильно відреагувати. Він повинен дати дочці зрозуміти, що сам ніколи не стане її супутником життя, але що в світі є безліч чоловіків, з яких вона зможе вибирати. Таким чином він дасть дочці «індульгенцію» на доросле щасливе життя. Якщо ж батько лякається бажань і питань маленької дочки, уникає розмов на цю тему, він ставить доньку в складне становище. З одного боку, вона знає, що існують інші чоловіки, крім батька, з іншого – не розуміє, чи дозволяє батько будувати з ними відносини.

Важливо правильне ставлення батька і до дочки-підлітка. Незграбна дівчина, соромиться своєї  жіночності,що зароджується, потребує підтримки не тільки матері, але і батька. І якщо мати потрібна для того, щоб запропонувати набір інструментів (як себе вести, як реагувати, як одягатися, посміхатися та інше), то від батька потрібні любов і захоплення. Висловлювати їх потрібно не тільки вербально, але й обов’язково тактично: за допомогою дотиків, обіймів, поцілунків. В іншому випадку дівчинка піде шукати підтвердження своєї привабливості в сексуальних контактах. Так з’являється рання сексуальність.

Коли тато любить дочку дуже сильно

Якщо батько дає дочці занадто багато опіки і турботи, може статися так, що дівчинка в дорослому житті не зможе знайти собі гідного партнера. Звикнувши до того, що батько забезпечує всі її потреби, тримає її біля себе, контролюючи чоловіче коло її спілкування, дівчинка отримує невірний посил. Тато стає майже богом, підноситься на недосяжну висоту. При цьому його любов безкорислива – він не вимагає у відповідь нічого, а тільки ділиться всім, що має. Не дивно, що жоден зустрічний чоловік не може витримати подібної конкуренції.

Навіть якщо така жінка розпещена чоловічою увагою, вона майже не здатна побудувати довготривалі стосунки.

Любов батька до дочки, яка вона повинна бути?

В очікуванні батька вона буде раз за разом розчаровуватися в кожному новому обранцеві.

На жаль, вихід із ситуації психологічної залежності від батька один – робота з психологом. Зате жінки, які протягом багатьох років були не в змозі зберігати стабільні відносини, зізнаються, що після курсу психотерапії вони перестали порівнювати кожного чоловіка з татом. Вони навчилися бачити в чоловікові особистість, а не фігуру батька.

http://admadvice.com/moya-simya/16-lyubov-batka-do-dochki-yaka-vona-povinna-buti.html

Previous post

ЄС відмовив Кремлю у відстроченні зони вільної торгівлі з Україною

Next post

US, Ukraine call for immediate release of ‘hostage’ Savchenko held by Moscow

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *