1. Коли сміється група людей, кожен інстинктивно дивиться на того, хто йому симпатичніший за інших (або на того, кого б він хотів вважати близькою людиною).

2. Коли доводиться робити щось особливо відповідальне або щось, що потребує зосередженості, одним словом, те, що зазвичай змушує нас нервувати, варто спробувати жувати жуйку або що-небудь подібне. Це асоціюється на підсвідомому рівні з відчуттям безпеки, оскільки зазвичай ми їмо, коли нам ніщо не загрожує.

3. Якщо на нас хтось злиться, а нам при цьому вдається зберігати спокій, то гнів, ймовірно, від цього тільки загостриться. Проте пізніше цій людині стане соромно за свою поведінку.

4. Якщо на поставлене запитання людина відповідає лише частково, або занадто ухильно, не варто перепитувати. Краще просто мовчки подивитися йому в очі. Він, швидше за все, зрозуміє, що дана відповідь не задовольнила співрозмовника, і продовжить говорити.

5. Вирази обличчя, виявляється, можуть не тільки бути наслідком почуттів, але й викликати самі почуття. Зворотній зв’язок працює практично безвідмовно, тому тим, хто бажає відчути себе щасливими слід посміхатися якомога частіше і ширше.

6. Не варто вживати в мові або листах таких фраз як «я думаю» або «мені здається». Вони самі собою зрозумілі, проте надають словами відтінок невпевненості.

7. Перед важливим інтерв’ю корисно уявити собі, що нас пов’язує з інтерв’юером давня близька дружба. Від нас самих майже завжди залежить, як сприймати ситуацію, і наш спокій та невимушеність можуть передаватися співрозмовникові.

8. Якщо нам вдається змусити себе щиро радіти зустрічі з ким-небудь, то при наступній зустрічі ця людина й сама буде рада нас бачити. (До слова, собаки постійно проробляють з нами цей трюк).

9. Люди схильні погоджуватися на меншу послугу після того, як відмовили нам у більшій.

10. Багатьом з нас доводилося бути присутнім в ситуації, коли були підстави очікувати гострої і неприємної критики від кого-небудь в нашу адресу. За подібних обставин найкраще сісти поруч з цією людиною. Практика показує – він втратить весь свій запал і намір атакувати, або, принаймні, буде набагато м’якше виявляти свої негативні почуття.

11. Хороший порада для тих, хто працює у сфері обслуговування: варто почепити у себе за спиною дзеркало. Люди стануть поводитися набагато коректніше, адже нікому не подобається бачити себе роздратованим та злим.

12. Дуже корисна звичка – помічати колір очей людини при знайомстві. Вона несвідомо відчує до нас симпатію внаслідок злегка подовженого зорового контакту.

13. Вирушаючи на перше побачення, дуже розумно відвести партнера в яке-небудь захоплююче місце. Згодом позитивні емоції від цієї зустрічі будуть асоціюватися з нами.

http://mors.in.ua/love/43-15-hitrih-priyomv-z-psihologyi-yak-korisno-znati.html

Previous post

Світлана Матвієнко: Раджу всім, у кого є досвід, знання та натхнення, йти у політику та на державну службу

Next post

Конгрес має 48 год. на розгляд бюджетних асигнувань, де збільшено допомогу Україні

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *