Київ запропонував Вашингтону офіційно спростувати цей факт у разі непідтвердження відповідної інформації.

Україна закликала США надати пояснення стосовно інформації про те, що американський президент Дональд Трамп обговорив із президентом РФ Владіміром Путіним “нові пропозиції” щодо врегулювання ситуації на Донбасі та в окупованому Криму. Про це в середу, 18 липня, повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на джерело в дипломатичних колах.

 

“Україна запросила офіційних роз’яснень у Вашингтона про нібито обговорення на американо-російської зустрічі в Гельсінкі” нових пропозицій з врегулювання ситуації в південно-східних регіонах України”, про що заявив президент Росії у своєму інтерв’ю російським ЗМІ”, – йдеться в повідомленні.

 

За даними агентства, Київ запропонував Вашингтону офіційно спростувати цей факт у разі непідтвердження відповідної інформації.

 

Нагадаємо, 16 липня президент США Дональд Трамп та президент Росії Владімір Путін зустрілися у Гельсінкі. Президент РФ в інтерв’ю російським ЗМІ заявив, що домовився з Трампом про нові способи врегулювання ситуації на сході і півдні України. Зокрема, російський президент заявив: “ми говорили про Україну. Там є деякі ідеї нові стосовно способів врегулювання кризи на південному сході країни. Домовилися пропрацювати це поки що на експертному рівні. На мій погляд, це теж позитивний такий елемент руху вперед”.

http://tyzhden.ua/News/217017

Previous post

Ека Ткашелашвілі — про Парк корупції в Ботанічному саду

Next post

SpaceX відправив на МКС "колобка", який дає поради, висловлює співчуття космонавтам та літає

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *