Сполучені Штати надавали Росії докази про те, що вона порушує Договір про ліквідацію ракет середньої і малої дальності.

Про це заявила постійний представник США при НАТО Кей Бейлі Гатчінсон на прес-конференції у Брюсселі.

“Ми вже кілька років намагаємося спрямувати послання Росії, що вони порушують договір. Ми показали Росії докази того, що вони порушують договір. Вони будують балістичну ракету середньої дальності в порушення договору РСМД. Це факт, який ми довели”, – сказала Гатчінсон.

Посол зазначила, що в наступні два дні під час зустрічі міністрів оборони НАТО американська сторона представить задокументовані докази порушень з боку Росії.

“Сполучені Штати не хочуть відмовлятися від договору. Ми, звичайно, не маємо наміру порушувати договір. Тому ми просимо наших союзників висловити пропозиції щодо шляху, який знову змусив би Росію дотримуватися його”, – сказала вона.

Гатчінсон підкреслила, що якщо Росія продовжить заперечувати порушення після демонстрації чітких доказів, то “дипломатія повинна бути посилена, і нам потрібно шукати інші шляхи, щоб посадити Росію за стіл переговорів з цього питання”.

Нагадаємо, генсек НАТО Єнс Столтенберг сьогодні заявив, що Росія не дотримується зобов’язань за Договором про ліквідацію ракет середньої та малої дальності.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2018/10/2/7087662/

Previous post

Американська Verizon запустила першу в світі комерційну мережу 5G

Next post

У США закликали Угорщину не зловживати своїм становищем члена НАТО для вирішення суперечок з Україною

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *