Дієтологи радять на ранок зелень іомлет

Іноді в ранковій метушні багато хто нехтує сніданком, а даремно – кажутьдієтологи. Згідно з останніми дослідженнями, зокрема, проведенимв університеті Алабами підкерівництвом Мартіна Янга,сніданком, як найперший прийом їжі,програмує наш організм на весь день.

Що відбувається, якщо ми неснідаємо:

Сповільнюється обмін речовин;
Повільніше спалюються калорії;
Знижується працездатність організму.

І абсолютно протилежна картина спостерігається коли ми поснідали висококалорійнимипродуктами:

Підвищується метаболізм;
– Організм активніше витрачає енергію;
Підвищується працездатність, поліпшується самопочуття.

Жирні продукти на сніданок допомагають нам схуднути

Мартін Янг вважає, що можна поєднувати яйця, сосиски і бекон, а також інші калорійніпродукти. З іншого боку, якщо ми на сніданок вживаємо якісь вуглеводи, то наш організмрозщеплює тільки вуглеводи в перебігу всього дня. Дана теорія була підтверджена результатами експериментів на гризунах. Основний висновок полягає в наступному – якщо їстивранці жирні продукти, наш організм буде розщеплювати жири протягом всього дня і,відповідно, це сприяє схудненню.

Омлет на сніданок – користь на весь день

Ті ж американські вчені стверджують, що скинути зайву вагу можна, снідаючи омлетом. За їх словами, з’їдений зранку омлет дає -18% калорій. Був проведений наступний експеримент.Учасники в перший день на сніданок з’їдали омлет з трьох яєць. На наступний день їм даливелику булочку з сиром і з йогуртом. Обидва прийоми їжі були однакові за кількістю калорій,однак вони привели до різних результатів. Учені вимірювали рівень гормону голоду ворганізмі. Після булочки рівень голоду виявився вище, ніж після омлету. Це ж підтвердилосявідчуттях самих піддослідних.

Що не рекомендується їсти на сніданок

Дієтологи кажуть, звичайні бутерброди, які ми їмо на сніданок, дають нам величезну кількістькалорій, але нічого корисного в собі не несуть ні вітамінів, ні мінералів, ні клітковини. Тому що білий хліб це продукт рафінований. У складі ковбаси, звичайних сосисок, сардельок, дужескладно знайти щось корисне, а так же вершкове масло або майонез, які ми вживаємо в дуже великих кількостях, здоров’я нам не додасть.

Корисні продукти на сніданок

Для корисного і здорового сніданку дієтологи радять вибирати цільнозерновий хліб, хліб звисівками, клітковину – це можуть бути листя салату, стебло селери, зелень. Замість ковбаси натуральне відварне м’ясо і омлет. Також фахівець рекомендують їсти на сніданок кашу, такяк злакові дають великий приплив енергії і є складними вуглеводами, які дозволяютьпротриматися до обіду.

http://ukr.segodnya.ua/life/health/chto-polezno-est-na-zavtrak-a-chto-net–560030.html

Previous post

25 причин, чому корисно кататися на велосипеді

Next post

Єврокомісія оголошує про новий рівень допомоги Україні: стаття Могеріні та єврокомісара Гана

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *