З початку війни на Донбасі у 2014 році, одним з партнерів України, який надає військову допомогу, а також навчає українських військових, є США.

За словами Надзвичайного та повноважного посла США в Україні Марі Йовановіч, за останні три роки США надали допомогу в формі навчання і техніки на 750 мільйонів доларів. Про це вона розповіла в інтерв’ю.

“Мені і ваші генерали, і наші генерали говорять, що найефективніша частина цієї допомоги – навчання. Можливо, вона не найбільш захоплююча з усього, що ми робимо разом, але, думаю, найефективніша. Адже українські солдати за останні три роки показали не тільки неймовірну хоробрість, але і здатність вчитися і адаптуватися до нових, інших технік на полі бою. І це щось дуже значне, особливо якщо врахувати, з чого вони починали в 2014 році”, – розповіла Марі Йовановіч.

Як приклад вона навела і надання технічної допомоги, серед якої окуляри нічного бачення, які, за її словами, змінили розклад сил при нічних боях. А також радари, які українські війська використали під Авдіївкою

“Коли українські військові приходять до нас з питаннями щодо техніки, ми завжди їх уважно вислуховуємо і розглядаємо можливі варіанти”, – зазначила посол.

https://24tv.ua/u_ssha_rozpovili_na_yaku_sumu_viyskovoyi_tehniki_ta_navchannya_voni_nadali_ukrayini_n882084

Previous post

Столтенберг: НАТО та РФ і далі мають розбіжності, як вирішити конфлікт в Україні

Next post

Україна піднялася на 4 позиції в рейтингу Світового банку Doing Business

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *