Приблизно 800 тис. внутрішньо переміщених осіб постійно мешкають на контрольованих урядом територіях.

Координатор з гуманітарних питань Організації Об’єднаних Націй в Україні Ніл Вокер заявив, що Україна – дев’ята в світі за кількістю внутрішньо переміщених осіб.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив сьогодні на прес-конференції в Києві. «1,6 млн внутрішньо переміщених осіб зареєстровано в Україні, Україна – дев’ята за кількістю внутрішньо переміщених осіб країна в світі. Приблизно 800 тис. внутрішньо переміщених осіб постійно мешкають на контрольованих урядом територіях, без урахування тих внутрішньо переміщених осіб, які постійно перетинають лінію зіткнення», – заявив він. За словами Вокера, в Україні є значна кількість цивільних, які перебувають і постійно живуть на територіях, що не контролюються урядом, і які мають перетинати лінію зіткнення регулярно, щоби зареєструватися як внутрішньо переміщені особи і отримувати такі виплати соціальні виплати та пенсії. «Це частково пояснює, чому майже 1 млн українців кожного місяця перетинає лінію зіткнення», – додав він.

https://www.unian.ua/society/2267184-v-oon-ukrajinu-nazvali-devyatoyu-v-sviti-za-kilkistyu-vnutrishnih-pereselentsiv.html

Previous post

Тіллерсон: США не приймуть іншого варіанту, крім відновлення цілісності України

Next post

ПРОЦЕСУАЛЬНІ КОДЕКСИ ОФІЦІЙНО ОПУБЛІКОВАНІ: ДЕЯКІ ЗМІНИ НАБУВАЮТЬ ЧИННОСТІ 29 ЛИСТОПАДА

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *