Згідно досліджень вчених, організму звичайної людини цілком достатньо п’яти годин на добу, щоб отримати повноцінний сон, який і підбадьорить, і освіжить, і додасть нових сил. Але для того щоб виспатися за 5 годин, необхідно дотримуватися декількох принципів і правил здорового сну. 

Методика швидкого сну

Ми живемо у час прискорених швидкостей і підвищеного життєвого ритму. Тому фахівці розробили особливу методику, щоб людина могла висипатися за 5 годин і весь день відчувати прилив сил і бадьорості. Для цього потрібно дотримуватися наступної методики швидкого сну:

  • Розслабтеся перед тим, як заснути. Не засинайте разом з усіма своїми проблемами і переживаннями. Для цього виділіть хвилин 10-15 на роздуми про щось прекрасне або на прослуховування заспокійливої музики.
  • Не наїдайтеся перед сном і не навантажуйте шлунок на ніч. Інакше організм буде витрачати всю свою енергію не на відновлення, а на перетравлення їжі.
  • Використовуйте для сну особливі аксесуари. Придбайте зручну подушку, пов’язки на очі і беруші, якщо такі будуть необхідні.
  • Прийміть теплий душ перед сном (це не тільки засіб гігієни, але і чудовий спосіб розслабити тіло).
  • Спіть під теплою ковдрою. В холоді людина висипається менше, ніж в теплі.
  • Виробіть стійке звикання організму до 5-годинному сну. Зазвичай адаптація до подібного ритму відбувається в середньому за 1 місяць.
  • Виділяти для себе один день на тиждень (бажано не будній), коли можна спокійно поспати «про запас», тобто трохи довше, ніж зазвичай (годин 8).
  • Лягайте спати до 24:00 – у цей період організм людини швидше і краще всього висипається. (2 години сну після півночі дорівнюють одному до півночі – на цьому акцентував ще Поль Брегг).

Всі перераховані правила враховують, насамперед, три базові компоненти якісного і здорового сну: організацію спального місця, умови сну і настрій на нього.

Інформацію взято з сайту Корисні поради

http://how-to-do.org/yak-vyspatysya-za-5-hodyn/

Previous post

Ukraine rebel leader Zakharchenko 'wants 100,000 men'

Next post

Картину Скрипки придбали за 10 000 грн

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *