Російський журналіст Аркадій Бабченко, якого вчора, 29 травня, нібито застрелили у Києві, виявися живим. Він розповів, що був причетний до спецоперації по запобіганню терактів російських спецслужб на території України щодо замаху на нього.

Про це заявив сам Бабченко під час брифінгу СБУ в Києві 30 травня.

Зазначимо, глава Служби безпеки України Василь Грицак під час брифінгу повідомив, що журналіст Аркадій Бабченко живий та запросив його вийти у  зал, щоб довести це усім присутнім.

“Наскільки мені відомо, ця операція готувалася 2 місяці. Мене долучили до справи місяць тому. За цей час я побачив як хлопці працювали, як вони рили носом… Весь цей місяць ми були на зв’язку, ми думали, опрацьовували, діяли. І в підсумку, результатом стала ця спецоперація”,– розповів Бабченко.

За словами журналіста, за його вбивство мали заплатити 40 тисяч доларів.

Також, Бабченко додав, що замах на нього готувався перед фіналом Ліги Чемпіонів УЄФА, який пройшов в Києві 26 травня.

“Насправді запобігли іншим, мабуть більш масштабним, більш серйозним терактам, які готувалися, і готувалися серйозно. І тому те, що говорили тиждень тому в Росії, що в Києві якийсь ІДІЛ готує теракти перед Лігою Чемпіонів мабуть, по всій видимості, це повинен був бути я”, – сказав він.

Журналіст зауважив, що те, що замовниками була показана його фотографія, яка є тільки в його паспорті громадянина Росії і в паспортному столі, свідчить про те, що вся інформація йшла з державних служб РФ.

Окрім того, він наголосив, що  не мав причин відмовлятися від пропозиції взяти участь у цій спецоперації.

Звідти тиснули дуже сильно, на виконання цього замовлення дали два тижні. Потім почали підганяти, думали мабуть все-таки до Ліги Чемпіонів, доводилося якось ухилятися, придумувати відмазки, тому і “ногу зламав”, хоч її і не ламав. Потім довелося типу кудись виїхати,
– додав Бабченко.

Нагадаємо, російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка нібито застрелили ввечері 29 травня у власному помешканні в Києві.

https://24tv.ua/babchenko_vpershe_prokomentuvav_situatsiyu_zi_svoyim_vbivstvom_n976158

Previous post

Палата представників схвалила військову допомогу Україні в розмірі 250 мільйонів доларів

Next post

П’ять необхідних кожному навичок, які дає американська освіта

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *