Проводити час в колі сім’ї – дуже важливо. Проте, зовсім не обов’язково чекати вихідних чи відпустки, щоб приділити час своїм дітям та другій половинці. Навіть щоденні невеличкі знаки уваги вже зроблять свою справу.

Наприклад, хорошим варіантом для спільного проведення часу у колі сім’ї можуть стати прості сімейні ігри. В них можна бавитись в будь-яку вільну хвилину та швидко підняти настрій. Не кажучи вже про загальну атмосферу вдома.

358570139

Щоб зіграти в кілька ігор цілою сім’єю можна використати будь-яку можливість. Наприклад, поки ви прибираєте, готуєте, чи, навіть, вечеряєте. Так і виконувати домашні справи стає цікавіше.

Їмо та бавимось

Хто сказав, що треба мовчати, поки ви їсте? Це правило діяло колись, але зараз про нього можна забути. Теперішній швидкоплинний час забирає дуже багато вільного часу, який можна було б використати по-іншому.

Тому, використайте обідній час, чи час за вечерею, щоб поспілкуватись з родиною. Поділіться останніми новинами та планами, а потім сміливо можна приступати до легкої гри.

Наприклад, підійде така гра як «Міста». Коли учасники по-черзі називають міста на ту букву, на яку закінчилось попереднє назване місто. Гра розвиває мислення та розширєю географію. Замість міст можна таким чином називати тваринок.

Ще варіант – «Відгадайка». Учасник загадує слово на певну тематику. Інші учасники мають розгадати, що це за слово, задаючи запитання. Але учасник, що загадав слово може відповідати лише «так», чи «ні». Така гра допоможе дитині дізнатись більше особливостей про ту, чи іншу річ.

Настільні ігри

Великою популярністю знову користуються настільні ігри. Зараз їх роблять настільки якісними та цікавими, що викликають захоплення, навіть, дорослих. Ми б не здивувались, якби в ці настільні ігри бавились батька самі, коли діти вже полягали спати.

Такі ігри допомагають відволіктись від роботи та інших клопотів. Та й відривають від комп’ютера, що вже став великою частиною нашого життя.

Можна згадати стару-добру «Монополію», чи «Ерудит». Проте, вибір настільки великий, що варто вам лиш звернутись в магазин з відповідним питанням, як очі розбіжаться і захочеться спробувати і ту гру, і іншу.

Настільні ігри для дітей корисні тим, що розвивають логіку, мислення, уважність та пильність.

Ігри на подвір’ї

Коли погода сприяє, вибирайтесь на природу, чи хоча б просто на вулицю. Дихаючи свіжим повітрям можна також дуже весело провести час.

hok-31

Ми вже розповідали вам про правила гри в «Резиночку». Ця улюблена усіма з дитинства гра має всі права перейти до наступного покоління. Тому,я кщо ви маєте дівчинку, можете сміливо передавати їй ці цінні знання.

Добре також на свіжому повітрі багато рухатись. Для цього підійдуть більш рухливі ігри.

Ігри в дорозі

Дорога та подорож кудись – ще не повід нудитись. Цей час теж можна використати з користю.

Можна в дорозі почати вигадувати казку, чи історію. Наприклад, розповідь розпочинає мама. Вона знайомить з головними персонажами казки та задає сюжет. Далі нехай сторію продовжує дитина, потім тато, потім знову мама і так по колу. Продовжувати можна поки не набридне, або не вичерпається сюжет.

Варіантом розвиваючого заняття в дорозі може стати гра, хто нарахує більше машин обраного кольору. Можна додавати цифри на номерних знаках, пояснювати правила дорожнього руху тощо.

Головне, це хороший настрій та бажання проводити час разом.

http://mam.ua/news/newsDetail.do?objectId=2712

Previous post

Obama Said to Resist Growing Pressure From All Sides to Arm Ukraine

Next post

Генсек НАТО: Росія продовжує озброювати й навчати сепаратистів

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *