Під час перебування в Росії минулого тижня, Перрі висловив розчарування через продовження спроб Росії втрутитись у роботу американської енергомережі і наголосив, що Москва більше не може використовувати енергетику в якості економічної зброї, йдеться в заяві Міністерства енергетики США для преси.

Агентство з інформації в сфері енергетики (ЕІА) оголосило, що США стали найбільшим нафтовиробником в світі. Цього літа, видобуток в США перевищив видобуток Росії вперше з 1999 року.

“Енергобезпека означає світову безпеку, тому диверсифікація енергоресурсів і вільні ринки є надзвичайно важливими. Якщо він буде побудований “Північний потік 2″ зосередить дві третини європейського імпорту газу з єдиного джерела, Росії, тому президент США послідовно виступає проти трубопроводу”, – написав Перрі у Twitter.

“Більше 40% імпортного газу надходить до Європи з Росії. “Північний потік 2″ посилить залежність Європи, послабить енергобезпеку і зашкодить Україні”, – наголосило представництво США в Європі.Вашингтон може запровадити санкції на побудову підводного газопроводу “Північний потік 2” між Росією та Німеччиною. Це підтвердив міністр енергетики США Рік Перрі виступаючи на прес-конференції в Москві, повідомляє Reuters.

Під час спільної прес-конференції з міністром енергетики Росії Олександром Новаком, на питання журналіста, чи можуть США запровадити каральні заходи проти “Північного потоку 2” та інших проектів, Перрі відповів ствердно.

“Міністр Новак та я погоджуємось, що ми не хочемо доводити до санкцій!” – додав він.

Сполучені Штати підтримують “бажання європейців мінімізувати залежність від єдиного енергопостачальника” в збільшити конкуренцію, – сказав Перрі.

https://ukrainian.voanews.com/a/enerhija-zbroja-moscva/4574699.html

Previous post

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору

Next post

Американська Verizon запустила першу в світі комерційну мережу 5G

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *