Наталія Яроповець

У Київському Національному академічному театрі оперети відбулася прем’єра мюзиклу «SUGAR, або В джазі тільки дівчата» на основі історії Роберта Тоерена.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Цей матеріал нас давно приваблював. Це не копірайт американської вистави. Ми довго до нього йшли, працювали над ним, довго шукали акторів. Цей мюзикл саме для сцени оперети. Ми намагаємося закладати цеглинки в наш театр, аби він набув ширшого профілю і глядач міг чути на сцені не тільки оперу», – розповів режисер-постановник, художній керівник КНАТО, народний артист України Богдан Струтинський.

У свою чергу диригент- і хормейстер-постановник мюзиклу Ігор Ярошенко додав, що такого типу п’єси дуже впливають на професійний рівень акторів і надають їм великого досвіду. Таким чином українська оперета виходить на новий щабель свого розвитку. А балетмейстер-постановник Вадим Прокопенко сказав, що дуже пишається українськими акторами, які можуть грати в різних жанрах, будь то академічна манера чи джазова: «Останні два роки ми співпрацюємо з європейськими театрами, у яких існує поділ акторів класичного і мюзиклового виконання. Наші ж актори можуть все».

Богдан Струтинський також наголосив, що ця вистава є актуальною для українського суспільства, а теми, що піднімаються у п’єсі, нагадують картини сучасного життя України, і додав: «Основний мотиватор режисерського задуму – роздуми про мрію. Люди не повинні втрачати надію. Дана Ковальчак (Душечка) мріяла про мільйонера і вона отримала кохання на мільйон. Коли люди мріють, бажають бути щасливими, вони запускають у Всесвіт потужну енергію, рушійну силу, здатну змінити їх і навколишній світ на краще. Саме це і має статися з українцями».

«SUGAR, або В джазі тільки дівчата» – постановка комедійно-романтичної історії про любов, дружбу, творчість, гроші, жагу до життя та силу волі талановитих людей. Події розгортаються в США 30-х років ХХ століття. У період великої депресії, економічних криз, тотального безробіття, процвітання корупції та бандитизму. Головні герої, двоє кращих друзів-музикантів, вирушають із Чикаго до Флориди у пошуках заробітків та кращої долі.

Усі охочі зможуть відвідати виставу в Київському Національному академічному театрі оперети 5 і 25 квітня, 14 і 29 травня та 11 і 26 червня.

Довідково: Право на постановку п’єси отримали на 3 роки. Лише за право на користування партитурою було сплачено 3600 євро. Хореографія і костюми мюзиклу – авторська робота балетмейстера Вадима Прокопенка та художників з костюмів Ірини Давиденко та Андрія Романченко. Музичний супровід виконаний за партитурою Джула Стайна, лібрето Пітера Стоуна за кіносценарієм «Some Like It Hot» Біллі Вайлдера та Ізі Даймонда.

http://shkola.ukrinform.ua/node/4529

Previous post

Breast Cancer Signs Seen in 4,200-Year-Old Egyptian Bones

Next post

У Ризі продавали картини на користь української армії

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *