У Пуерто-Ріко оголошений референдум, на якому громадяни країни повинні вирішити її подальшу долю, інформує replyua.net. Незважаючи на те, що результати голосування не є обов’язковими для втілення в законодавчих норм, саме ними місцеві політики і будуть керуватися в своїх подальших діях, вважають експерти. Близько 3 мільйонів пуерторіканців мігрували до Сполучених Штатів і отримали там паспорти, які, втім, також не надають їм всіх цивільних прав.

Нинішній референдум має на меті запитати у громадян Пуерто-Ріко, чи хочуть вони, щоб їх країна залишилася в колишньому статусі, стала незалежною або ж увійшла в США на правах повноправного штату. Ймовірно, останній варіант відповіді був би для багатьох найкращим. Але тут рішення народу і уряду Пуерто-Ріко замало – потрібно, щоб ще і в Вашингтоні прийняли аналогічне. А це малоймовірно.

За інформацією, опублікованою в ЗМІ, борги Пуерто-Ріко вже досягли 70 млрд. доларів США. Економіка країни не здатна впоратися з такою величезним навантаженням. А ось для Сполучених Штатів це дрібниці. Якщо припустити, що Пуерто-Ріко з окремої держави перетвориться в штат, губернатор тут же оголосить про його банкрутство, і проблему боргів тоді вирішуватимуть на федеральному рівні.

http://replyua.net/usa/66781-puerto-rko-hoche-uvyti-do-skladu-ssha.html

Previous post

Український біометричний паспорт входить до числа найсильніших у світі, – Сотник

Next post

Україна звернулася до Міжнародної морської організації через провокаційні дії РФ

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *