Stopover, або як подорожувати дешево

http://m.tochka.net/ua/travel/9189/

Стоповер (від англійського “stop over”) – це зупинка в проміжній точці шляху більш ніж на добу. При цьому пасажири, які зробили зупинку в цьому пункті, мають право продовжувати поїздку далі.

o-TRAVEL-facebook

По суті, це звичайна пересадка. Тільки триває вона довше 24-х годин. Приміром, ви летите з Мадрида до Києва із зупинкою в Амстердамі. Столиця Нідерландів і буде вашим пунктом стоповера.

Ви змінюєте один борт літака на інший, тобто фізично пересідаєте з одного літака в інший. Ось тільки між цими подіями проходить багато часу. Теоретично, ви можете провести його в залі очікування, але навіщо, якщо краще відправитися на знайомство з містом?

travel2

Не завжди стоповери доступні, не завжди має сенс їх планувати, але у деяких випадках вдало влаштований стоповер здатний принести масу вражень.

Але, на жаль, не всі авіакомпанії дозволяють робити стоповер, і не завжди зупинка доступна, треба дивитися конкретний тариф. Часто в умовах тарифу зустрічається фраза «Stopover not permitted». Це означає, що перевізник не дозволяє робити тривалі зупинки. Зустрічається також формулювання «1 stopover permitted», тобто дозволений один стоповер, на шляху туди або назад. Можуть бути дозволені й 2 стоповера, а то й більше, якщо переліт йде з кількома пересадками, але такі можливості зустрічаються рідко.

На сайті авіакомпаній або агентств-агрегаторів шукайте спеціальну закладку під назвою «Multiple destinations». Вона дозволяє бронювати сегменти квитка окремо.

І, звичайно ж, не забувайте про візові формальності – в кожному окремому випадку краще уточнити правила в посольстві країни й в авіакомпанії.

Тепер ви знаєте про такий фокус, як стоповер. Подорожувати комфортно й економно цілком реально.

Автор: Єлизавета Заносієнко

Previous post

Зустріч тристоронньої контактної групи по Україні завершилася безрезультатно

Next post

Iнфографiка вiйни

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *