Тетяна Корецька

Напевно, одна з найхарактерніших національних рис українців – любов до затишку. В офісах, квартирах хмарочосів, дитсадках і власній автівці ми завжди прагнемо зробити все на свій лад – затишно. Щоб відпочивали і душа, і тіло. І навіть не зрозуміло, хто з них двох більше прагне того спокою – навантаження, хай їм грець, щорічно (або навіть щоквартально) зростають у якійсь майже геометричній прогресії… І докотилися ми вже до того, що не можемо всидіти навіть у своїх офісах, будинках і машинах… Життя, як нині модно писати в інтернеті, – суцільна гонитва. Хтось каже – за щастям, хтось – за грошима… Біганина й метушня – дві обов’язкові складові наших буднів.

Але українці – дуже вольова й вперта нація. І за так свої національні риси нікому не віддадуть. Навіть сучасності. Тож, зустрічайте – затишок по-українськи в найнестерпніших громадських місцях, тобто “мурашниках”. Креатив плюс наполегливість та любов до затишку дорівнює eCapsula.

eCapsula – це цілком новаторський проект від українця Ігоря Чошко. Наразі Ігор живе й працює в Чикаго (США), де планує втілити в життя свою оригінальну ідею – створити особистий простір спокою, доступний для кожного безпосередньо у складних умовах багатолюдних місць. Більш того, ідея ця перебуває вже не на початковому етапі свого розвитку: розроблено концептуальний дизайн ультрасучасної “капсули”, завершено всі необхідні креслення, здійснено низку соціологічних досліджень, проведено серію консультацій стосовно механізмів та конструкції з інженерами в Китаї та США, а також запущено відповідний проект на відомій краудфандинговій платформі Indigogo (https://www.indiegogo.com/projects/ecapsula-personal-comfort-zone-reimagined#/).

Над проектом сьогодні працює ціла група енергійних і талановитих людей. Вигадник, засновник і СЕО – Ігор Чашко – людина-ідея, яка наполегливо крокує до своєї мети. СОО – Ігор Голубчик – людина-енергія, яка не тільки знає, як робити все, але й робить це. СТО – Артем Разводов – людина-справа, яка знає, як вмовити працювати будь-яку технологію. Art Director – Ілля Пашков – людина-оптимізм, яка може підійти творчо до будь-чого, й перевтілити це будь-що у красивий і функціональний продукт.

Що саме являтиме собою eCapsula? Це – високотехнологічне концептуальне компактне приміщення, яке вміщує усе необхідне для людини (або групи осіб до 4), аби спокійно відпочити, попрацювати, здійснити ділову бесіду, подивитися кіно чи пограти з дітьми… Будь-яка забаганка. Ну, майже будь-яка. Для користування eCapsul-ою розроблено відповідні правила поведінки. Вартість користування такою супер-штуковиною наразі невідомо, але заплановано, що вона буде невисокою й доступною будь-кому. Безкоштовний WiFi, TV, X-BOX, Bluetooth, Play Station і Surround sound. До сучасних технологій додаємо купу комфорту у вигляді надзручних крісел, мікроклімату зі зволоженням та антибактеріальним очищенням повітря, приємного регульованого освітлення, столика і навіть холодильника. Помножуємо результат на цілковиту безпеку (eCapsul-у оснащено всіма необхідними пристроями й сенсорами) та досконалість дизайну й отримуємо саме те, чого нам так не вистачає у сучасному житті – особисту зону комфорту. І для тіла, і для душі.

Previous post

Що означає термін «п'ята колона»

Next post

Кремль маніпулює свідомістю світових лідерів і простого народу – експерт

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *